KELLY FAMILY & PRISON BREAK MY LOVE,MY LIFE

Jeremy Sumpter-životopis

16. května 2008 v 18:55 | kitty |  Jeremy SumpterNarozen: 05.02.1989 Monterey, Kalifornie, USA

Znamení: Vodnář

Jeremy se narodil v severní Kalifornii, vyrůstal ale v malém městečku v Kentucky, kam se jeho rodina přestěhovala, když byl malý. Když mu bylo jedenáct, se Jeremy přihlásil do soutěže talentů, vyhrál četné ceny. Podepsal smlouvu s manažerem a v roce 2000 se odstěhoval do Los Angeles.

Po pár měsících v LA a pár konkursech, Jeremy získal roli mladého Adama Meikse v režijním debutu Billa Paxtona Lovec démonů. ,,Bill byl jedním z mých oblíbených herců a tak práce s ním pro mě byla neuvěřitelná.," říká Jeremy.

Dále byl Jeremy vybrán do filmu Dannyho Glovera "Pouhý sen", kde hrál Henryho Sturbucka. ,,Pracovat s Dannym bylo skvělé. Moc se nám líbilo natáčení v městečku v Utahu," vysvětluje.

Jeremy získal cenu Young Artist Award v kategorii nejlepší herecký výkon ve filmu, seriálu nebo představitele hlavní role. (originál - Best Performance in a TV Movie, Mini-Series or Special - Leading Young Actor)

V jeho dalším filmu Jeremy mohl využít své surfařské schopnosti. Film se nazývá "Local Boys" a odehrává se v jižní Kalifornii. ,,Bylo to tvrdé natáčení. Surfovali jsme téměř každý den. A kolem na pláži byli jen samé dívky v bikinách," vtipkuje Jeremy.

Po celosvětovém hledání byl Jeremy vybrán do role Petra v P.J. Hoganově verzi Petra Pana. Byla to jedna z nejvyhledávanějších rolí ve filmu pro mladé herce v moderní době. ,,Byla to role, kterou jsme opravdu chtěl," říká Jeremy, ,,Chtěl jsem bojovat s piráty a létat na laně." Jeremy na tuto roli musel usilovně trénovat šerm a gymnastiku v Austrálii.
"Klubovna" byl Jeremyho první televizní seriál. ,,Bylo to vysněná role od doby, kdy jsem začal milovat baseball a hrát v malé lize, když jsme byl menší. Opravdu jsem nechtěl být v televizi, ale myslel jsem, že tento projekt je speciální a nakonec to také byla zábava. Myslím, že text byl také skvělý a Pete Young, kterého jsme hrál, jsem vlastně tak trochu já... Na tomto seriálu také pracovalo hodně přátel ze starších dob. Vedoucí producent tohoto seriálu například napsal Pouhý sen. "
Jeremy byl obsazen do role Justina v Cyber Seduction: His Secret Life (Kybernetické svádění: jeho tajným život). ,,Justin byl "dobrý" mrňous, který se dostal do menších problémů s jeho počítačem, oddával se on-line pornografii, což mu téměř zničilo život," říká Jeremy.
Aktuálně Jeremy natáčí "Calvin Marshall". Další rok bude točit "Prep School" (Přípravná škola) a "Word of Mouth" (dalo by se přeložit jako Slovo z úst).
Jeremy doufá, že bude pracovat také za kamerou jako režisér. V jeho volném čase surfuje, hraje basketbal, golf a vodní pólo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama