KELLY FAMILY & PRISON BREAK MY LOVE,MY LIFE

Diego Luna-životopis

18. května 2008 v 15:43 | kitty |  Diego Luna
Jméno: Diego Luna
Datum narození: 29.12.1979
Místo narození: Mexiko City, Mexiko
Filmografie: Hříšný tanec 2, Mexická jízda, Než se setmí, ...

Webové stránky: http://www.diego-luna.net/
Tenhle mladík si získal davy už v divoké Mexické jízdě. Svůj talent a slávu pak jen zpečetil v lovestory Hříšný tanec 2.
Začínáme!
Mexičan Diego nepatří mezi žádné filmové zelenáče. Stihnul už natočit pěknou řádku filmů doma v Mexiku a chytil se i v Hollywoodu. Jedna z prvních vlaštovek jeho "zaoceánských" rolí byla úloha milence Salmy Hayek alias Fridy Kahlo. K divadlu ho přivedl tatínek, známý mexický filmový tvůrce. Když Diegovi v jeho dvou letech umřela maminka při autonehodě, musel s tátou absolvovat túry za filmem po celé Jižní Americe. Jeho cesta k herectví byla vlastně přirozeným Diegovým vývojem...

A jedem!
V šesti přišla první role ve filmu De Película. První seriál zakusil v roce 1992 jako 13letý puberťák. Průlom jak vrata ale přišel až s eroticky odvážnou Mexickou jízdou. Stručně? Dvojice teenagerů zažívá první sexuální zkušenosti s třicetiletou ženou na zadním sedadle auta. Na víc už "velký svět filmu" nečekal a otevřel mladému Diegovi dveře v podobě pokračování "hříšňáku".

Trsáme!
Roli temperamentního milovníka vzal proto, že ho ihned dostala latinskoamerická hudba, která film zahalila do svých tónů. "Dobrý lidi, dobrá hudba, navíc hlavní role v angličtině - byla to velká výzva, a tak jsem si řekl, proč ne? Poprvé v životě jsem musel dobře tancovat a nezabývat se kravinama:-)," komentuje to Diego. Zatím naposledy si zahrál v "letištním dramatu" Stevena Spielberga Terminal, kde uvidíš v hlavní roli Toma Hankse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama